Верхівська ЗОШ I-IIIст.-в мережі і в усій своїй красі!

Відділ Освіти Барської Райдержадміністрації 24 жовтня о 08:52 Районний семінар вчителів української та англійської мови 23 жовтня 2018 року на базі Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст пройшов районний семінар вчителів української та англійської мови на тему «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів». Ознайомившись зі школою та її історією завдяки екскурсії, проведеній директором Нечаєм О.В., учителі розійшлися по навчальних аудиторіях, де до їхньої уваги було представлено два уроки- інтегрований урок-передача «Література рідного краю» у 8 класі (Охота О.М., Ніходовський О.В.), та урок-гра (англійська та трудове навчання ) у 6 класі «Я, моя сім’я і друзі» (Довідна Л.В., Войтенко С.П.). Після уроків педагоги відвідали виховний захід «Село Верхівка. Роки і долі… Історія Верхівської школи» та круглий стіл по темі семінару, який провела заступник з навчально-виховної роботи Мукоїд Л.В. Учасники семінару щиро дякують колективу за показану роботу та за їх творчий підхід до навчання. 23 жовтня у Верхівській ЗОШ відбувся семінар учителів гуманітарного циклу. З восьмикласниками було проведено урок літератури рідного краю за творами Альони Войтової-Ружицької. Я вдячна Альоні Василівні за співпрацю і хочу побажати їй творчих злетів. Діткам гарного настрою і високих балів.
   Архітектурна пам'ятка школи(маєток Юзефа та Кароліни Михальських).
         Художня робота випускниці Верхівської ЗОШ Лиськової Надії.
                                                                 Ми їх пам'ятаємо...

                                                          Свята села Верхівка.........
   Батьківщину потрібно любити з лісами , полями , ріками і травами .
  Лише тоді проявляється в людини велика вірність і велика любов .
                                         ( М, І. Калінін )
                                                                     Річка Лядова
                   

Козацькі забави
                                          
Понад  200 учнів  загальноосвітніх  шкіл зібрались 14 жовтня 2011 року, в День українського козацтва, у міському парку, щоб поуправлятися в спритності, силі, витривалості, продемонструвати свої знання українських традицій, історії  козацтва, позмагатися  у майстерності  виконання   народного танцю та  пісні.
Дуже  гарно  підготувалися  до  цього  свята  учні  ЗОШ  І –ІІІ ст.№4,  Верхівської  ЗОШ І –ІІІ ст.  , Копайгогродської І –ІІІ ст. школи, які  відповідно  і  посіли  І, ІІ  та  ІІІ  місце.  Серед шкіл  І- ІІ ст.  найкращими  виявились  діти  Кошаринецької  школи,  Гармацької  та Балківської  школи-сад  які  посіли  відповідно І, ІІ, та  ІІІ місця.
  Мистецьке життя школи
                                   
                 ...з історії школи...

                               Міст дружби: Верхівка -- Польща

 
                        Директор Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст.
                                           Естетичний вигляд школи

Відкритий урок на тему "Виведення військ з Афганістану" *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Вчителько моя перша.*************************************************************************************** Верстова (Колеснік) Інна Павлівна. Вчителька початкових класів. Одна із тих, яку пам'ятають і поважають все життя. Мабудь тому, що найкращі для неї квіти -- це діти.******* ************************************************************************************** *****************************************************************************************************************************************Випускний 2017 року****************************************************************************************************************

Немає коментарів:

Дописати коментар