Скарбниця добрих справ

І знову ці будівельні роботи, які відбулися біля нашої церкви підтримали наші фермери Столяр М.О. і Джог О.А. Довірлива співпраця із сільським головою Григорієм Войтовим дає гарні результати. За Ваше небайдуже ставлення до проблем села, розуміння непересічної важливості церкви і духовного виховання, від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас Лиш визнання вінчають! ​Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла ! *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************


2 коментарі:

 1. Ми хочемо жити в мирі й донести це прагнення до усіх наших співвітчизників з різних куточків України --- східних та західних, північних та південних, вільних та окупованих. На жаль, сьогодні Україна в небезпеці. Знайшлась сила, яка прийшла в наш дім з лихими намірами.
  Ця війна згуртувала наш народ, поєднала його навколо однієї мети --- захисту миру, спокою, добра, а також суверенітету та цілісності нашої України. Війна стала приводом проявити національний дух, силу підтримки та спільність . Так з'явилися перші волонтери -- люди, що здивували своєю чуйністю та готовністю пожертвувати власним заради спільного, національного.

  В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Настали нові часи і по-іншому стали називати таких людей — волонтери.

  Волонтерський рух — доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Людину, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером.

  Щиро вдячні солдати-земляки і сільський голова Григорій Войтов директору ФГ "Златар" Джогу О.А. , директору СФГ "Смак" Столяру М.О. , жителям сіл Верхівка і Примощаниця, учням і вчителям Верхівської ЗОШ, водію власного авто Олександру Довганю за підтримку чергової поїздки в зону АТО.

  ВідповістиВидалити
 2. Щиро вдячні солдати-земляки і сільський голова Григорій Войтов директору ФГ "Златар" Джогу О.А. , директору СФГ "Смак" Столяру М.О. , жителям сіл Верхівка і Примощаниця, учням і вчителям Верхівської ЗОШ, водію власного авто Олександру Довганю за підтримку чергової поїздки в зону АТО.

  ВідповістиВидалити