Верхівська ЗОШ I-IIIст.-в мережі і в усій своїй красі!

   Архітектурна пам'ятка школи(маєток Юзефа та Кароліни Михальських).
         Художня робота випускниці Верхівської ЗОШ Лиськової Надії.
                                                                 Ми їх пам'ятаємо...

                                                          Свята села Верхівка.........
   Батьківщину потрібно любити з лісами , полями , ріками і травами .
  Лише тоді проявляється в людини велика вірність і велика любов .
                                         ( М, І. Калінін )
                                                                     Річка Лядова
                   

Козацькі забави
                                          
Понад  200 учнів  загальноосвітніх  шкіл зібрались 14 жовтня 2011 року, в День українського козацтва, у міському парку, щоб поуправлятися в спритності, силі, витривалості, продемонструвати свої знання українських традицій, історії  козацтва, позмагатися  у майстерності  виконання   народного танцю та  пісні.
Дуже  гарно  підготувалися  до  цього  свята  учні  ЗОШ  І –ІІІ ст.№4,  Верхівської  ЗОШ І –ІІІ ст.  , Копайгогродської І –ІІІ ст. школи, які  відповідно  і  посіли  І, ІІ  та  ІІІ  місце.  Серед шкіл  І- ІІ ст.  найкращими  виявились  діти  Кошаринецької  школи,  Гармацької  та Балківської  школи-сад  які  посіли  відповідно І, ІІ, та  ІІІ місця.
  Мистецьке життя школи
                                   
                 ...з історії школи...

                               Міст дружби: Верхівка -- Польща

 
                        Директор Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст.
                                           Естетичний вигляд школи

Відкритий урок на тему "Виведення військ з Афганістану" *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Вчителько моя перша.*************************************************************************************** Верстова (Колеснік) Інна Павлівна. Вчителька початкових класів. Одна із тих, яку пам'ятають і поважають все життя. Мабудь тому, що найкращі для неї квіти -- це діти.******* ************************************************************************************** *****************************************************************************************************************************************Випускний 2017 року****************************************************************************************************************

Немає коментарів:

Дописати коментар